Начало » Кариери » Специалист Сервизно обслужване

Ключови факти

  • В ТОП 5 на най-успешните системни интегратори в България
  • В ТОП 20 на най-успешните ИКТ компании в България
  • В ТОП 20 на ИТ доставките по ЗОП за последното десетилетие
  • Представителни офиси в София, Бургас, Варна, Пловдив и Стара Загора
  • Член на БАИТ

Обява за работа

Специалист Сервизно обслужване на компютърна и периферна техника

Код: 306-2

Фокус на дейността

Дейността е свързана с диагностика, ремонт, поддръжка и обслужване на компютърни системи и периферна техника при клиенти на фирмата или на място в сервизната база на Парафлоу.

Отговорности

  • Комуникация с клиента, относно постъпили потребителски заявки
  • Анализ и диагностика на причината за възникналия проблем в системите на клиента
  • Решаване на заявки, свързани с компютърни и печатащи системи, съгласно договореното ниво на обслужване
  • Документиране на извършените дейности по отработване на потребителски заявки
  • Навременно ескалиране на заявки към по-високо инженерно ниво.

Изисквания

  • Подходящо образование (за предпочитане в областта на информационните технологии)
  • Опит в поддръжката на компютърни системи и периферна техника (принтери, копири, скенери)
  • Опит с Windows, MS Office, Web браузер
  • Добро познаване на операционните системи Windows, Linux
  • Много добро владеене на български език (писмено и говоримо)
  • Добро владеене на английски език (писмено и говоримо)
  • Шофьорска книжка кат. В
  • Добри комуникативни умения и умения за работа в екип
  • Аналитични умения за идентифициране, анализиране и бързо разрешаване на проблеми
  • Умения за паралелно изпълнение на няколко задачи и приоритизирането им
  • Стриктност и прецизност при изпълнението на поставените задачи и цели
  • Желание за самоусъвършенстване и обучение.

Предимства

  • Предишен опит на подобна позиция
  • Работа със системи за управление на потребителски заявки (HelpDesk)
  • Сертификати за сервизно обслужване на печатащи устройства (HP Ink,.Brother, Xerox).

Ние предлагаме

  • Динамика и предизвикателства, съчетани с отлични условия на труд и конкурентно възнаграждение
  • Възможности за професионално развитие и повишаване на квалификацията.

Aко нашето предложение представлява интерес, моля изпратете мотивационно писмо, автобиография и актуална снимка на email: jobs@paraflow.bg

Допуска се за позицията да кандидатстват студенти без професионален опит, завършили трети курс, в рамките на стажантската програма на фирмата.

Фирмата ще се свърже само с одобрените по документи кандидати.

* Предоставянето на лични данни е доброволно. Тяхното събиране, обработване и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни, само за целите на подбора.

Всички публикувани текстове и изображения са под закрила на "Закон за авторското право и сродните му права". Използването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение е забранено.
© 2018 Paraflow Communications Ltd. София 1700, ул. Никола Габровски 79, тел.: 02/ 960 42 00, email: office@paraflow.bg
Facebook LinkedIn Twitter YouTube G+
Created by: noavis.com