Начало » Кариери » Мениджър продажби за софтуерни продукти и облачни услуги

Ключови факти

  • В ТОП 5 на най-успешните системни интегратори в България
  • В ТОП 20 на най-успешните ИКТ компании в България
  • В ТОП 20 на ИТ доставките по ЗОП за последното десетилетие
  • Представителни офиси в София, Бургас, Варна, Пловдив и Стара Загора
  • Член на БАИТ и AmCham

Обява за работа

Мениджър продажби за софтуерни продукти и облачни услуги

Код: 201/2

Фокус на дейността

Мениджър продажби за софтуерни продукти и облачни услуги е търговец, ориентиран към предлагането на съответните продукти и услуги, съобразно политиката на фирмата, партньорските програми и потребностите на пазара.
Парафлоу е партньор на Microsoft, Symantec, Citrix, Veritas, VM Ware и други софтуерни производители.

Отговорности

  • Познава софтуерните продукти и облачните услуги, които фирмата предлага.

  • Познава пазарната конкуренция.

  • Развива активно търговската дейност в областта на софтуерните продукти, за които фирмата има партньорски договори.

  • Развива активно търговската дейност с облачни услуги, за които фирмата има партньорски договори.

  • Определя себестойността на предлаганите продукти и услуги, като поддържа отношенията с доставчиците.

  • Изготвя ценови предложения за клиенти на фирмата.

  • Поддържа и развива партньорските взаимоотношения на фирмата, като комуникира с производителите и техните представителства в България.

  • Покрива сертификационните изисквания за предлаганите продукти.

  • Участва в маркетинговите мероприятия на фирмата в областта си на дейност.

  • Организира и провежда специализирани обучения в областта си на дейност.

Изисквания

  • Висше техническо или икономическо образование.

  • Общи познания в областта на съвременните информационните технологии (ИТ инфраструктура, виртуализация и облачни решения).

  • Отлична компютърна грамотност.

  • Много добро владеене на български и английски език (писмено и говоримо).

  • Умения за водене на бизнес кореспонденция.

  • Добри комуникативни умения, умения за работа в екип, желание за развитие и придобиване на нови знания и компетенции.

  • Презентационни умения.

  • Стриктност и прецизност при изпълнението на поставените задачи и цели.

Предимства

  • Познания в областта на ИТ инфраструктурата, например MS Active Directory, Exchange, SharePoint, SQL и други базови софтуерни и хардуерни компоненти.

  • Познаване на облачните решения на водещи компании (Microsoft Azure, Amazon).

  • Предишен търговски опит.

Ние предлагаме

  • Динамика и предизвикателства, съчетани с отлични условия на труд и конкурентно възнаграждение.
    Възможности за професионално развитие и повишаване на квалификацията чрез вътрешно–фирмени и партньорски обучения.

Aко нашето предложение представлява интерес, моля изпратете мотивационно писмо, автобиография и актуална снимка на email: jobs@paraflow.bg

Фирмата ще се свърже само с одобрените по документи кандидати.

* Предоставянето на лични данни е доброволно. Тяхното събиране, обработване и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни, само за целите на подбора.

Всички публикувани текстове и изображения са под закрила на "Закон за авторското право и сродните му права". Използването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение е забранено.
© 2019 Paraflow Communications Ltd. София 1700, ул. Никола Габровски 79, тел.: 02/ 960 42 00, email: office@paraflow.bg
Facebook LinkedIn Twitter YouTube G+
Created by: noavis.com